W tym poście zrobimy na dniach jeszcze krótkie podsumowania…. na razie przeprowadzamy detox, aklimatyzację i selekcję zdjęć do przyszłej prezentacji 🙂
Dziękujemy wszystkim wiernym czytelnikom 🙂
PS Szczęście do nas chyba wróciło…. gdyż okazało się że całej grupie lecącej dzień wcześniej zaginęły wszystkie bagaże…. a nam nie!! 🙂 Polecamy więc z całego serca loty przed Hiszpanię oraz linie lotnicze Aerolineas Argentinas. :/






Kłamca!